Śmieszne gadżety - najciekawsze propozycje

Poczucie humoru to jedna z najbardziej pożądanych cech osobowości. Zgodnie z popularnym powiedzeniem, śmiech to zdrowie, ponieważ pomaga pozbyć się stresu, rozładować napięcie i zacieśnić więzi międzyludzkie. Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby pożartować, lub posłuchać zabawnych wypowiedzi innych. Odpowiedzią na takie potrzeby jest branża specjalizująca się w rozrywce, do której należą między innymi sklepy sprzedające śmieszne akcesoria. Oferta jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie produkt, który najlepiej odpowiada jemu, bądź osobie, którą chce obdarować. Uwzględniono w niej śmieszne gadżety, które posiadają typowo kobiecy charakter, te o męskim zastosowaniu, jak i takie, które równie dobrze sprawdzą się w przypadku obu płci. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę? Oto trzy produkty godne polecenia!

W jakie śmieszne gadżety można zainwestować?

Suszarka do paznokci - Jednorożec

Każda kobieta, która kiedykolwiek samodzielnie malowała sobie paznokcie u rąk lub nóg, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo problematyczne potrafi być to zadanie. Głównym kłopotem jest długi czas oczekiwania na to, aż lakier wyschnie, w którego trakcie większość pań powstrzymuje się od robienia czegokolwiek, by mieć stuprocentową pewność, że lakier pozostanie w nienaruszonym stanie. Nawet mimo zapewnień niektórych producentów kosmetyków, zgodnie z którymi ich lakier wysycha błyskawicznie, z reguły nie znajduje to potwierdzenia w rzeczywistości. Z pomocą przychodzi suszarka do paznokci w kształcie uroczego i bajkowego zwierzątka, którym jest jednorożec. Posiada specjalną podstawkę, na której należy umieścić palec ze świeżo nałożoną warstwą lakieru na paznokciu. Uruchomi to nawiew powietrza, który będzie przypominał delikatny oddech magicznego stworzenia i który szybko i skutecznie utwardzi lakier. Urządzenie posiada wymiary 17 x 11.5 x 12cm, dzięki czemu jest poręczne i mobilne – bez trudu można zabrać je ze sobą w podróż. Działa w oparciu o zasilanie pochodzące z dwóch baterii AAA, które należy zakupić osobno.

Kubek i opaska z leniwcem

Doskonały wygląd jest nieodłącznie związany z wypoczynkiem. Odpowiednia ilość snu i brak stresu sprawiają, że wyglądamy świeżo i promiennie nawet bez żadnego makijażu. Dlatego też warto nieco zwolnić szybkie tempo codziennego życia, odsunąć na bok problemy i obowiązki, tak, by znaleźć choć krótką chwilę tylko dla siebie. Aby wypoczynek w domowym zaciszu był naprawdę przyjemny, sięgnijmy po dodatkowe elementy, takie jak zapachowe świeczki, wyciszająca muzyka, czy zabawne gadżety. Jednym z nich jest zestaw, który składa się z opaski na oczy i kubka, których motywem przewodnim jest rozczulające zwierzę o wymownej nazwie leniwiec. Ceramiczny kubek o pojemności 400 ml znakomicie nada się do popijania aromatycznej herbaty lub kawy, której zadaniem będzie pobudzenie nas po zakończeniu leniwego poranka. Z kolei materiałowa opaska pomoże skutecznie odizolować się od całego otoczenia i stworzy wspaniałe warunki do snu. Dzięki specjalnej gumce i delikatnemu wykonaniu będzie wygodna w użyciu i łatwo dopasuje się do właściciela.

Klatka na telefon

Tym, co najbardziej przeszkadza w zrelaksowaniu się, coraz częściej jest własny telefon komórkowy. Choć smartfony znacznie ułatwiają nam życie i umożliwiają stały kontakt z innymi, niekiedy chęć bycia na bieżąco potrafi zamienić się w przymus nieustannego dostępu do informacji. Dobrym pomysłem będzie wtedy zrobienie sobie, jak i bliskim, przerwy przy pomocy nieco drastycznego rozwiązania, którym jest więzienie dla smartfona. To nic innego, jak specjalna klatka zamykana na kłódkę, w której zmieści się sześć telefonów komórkowych. Idealnie sprawdzi się podczas spotkań towarzyskich, a także jako podarunek dla tych, którzy lubią śmieszne prezenty. Stanowi wyzwanie i zabawną reakcję na jeden z charakterystycznych znaków dzisiejszych czasów. Zestaw zawiera dwa kluczyki, kłódkę i klatkę, którą należy samodzielnie złożyć.